We wrześniu w PS Plus dostaniemy…jeszcze więcej indyków. Na pocieszenie – tym razem są to przyzwoite i ładnie wyglądające produkcje, a wśród nich tylko jedna z pikselami. No i zabraknie puzzle-platormerów… 🙂

PS4 dostanie Velocity 2X, sequel jednego z najlepszych shoot-em-upów ostatnich lat oraz Sportfriends, minimalistyczną grę, która idealnie nadaje się do kanapowej zabawy w gronie znajomych.

Posiadacze PlayStation 3 otrzymają niezależne Hoard, grę w której wcielamy się w chciwego smoka i kolekcjonujemy złoto, palimy rycerzy i porywamy rycerzy. Drugą z gier jest PlayStation All-Stars Battle Royale – bijatyka, w której mierzą się ze sobą postacie z najpopularniejszych gier należących do Sony, do tego gra posiada cross-buy, więc zagracie w nią również na PSV.

Vita otrzyma zręcznościową strzelankę TxK, wykonaną w bardzo nietypowej stylistyce graficznej oraz grę Joe Danger, będącą połączeniem wyścigów z platformówką, w estetycznej grafice 2,5D.
 Wrześniowe gry będą dostępne do pobrania od 3 września. Podoba Wam się?

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty