PlayStation 4 już wkrótce ma otrzymać kolejną aktualizację, która tym razem wprowadzi nieco więcej zmian. Jednym z najbardziej wyczekiwanych dodatków będzie możliwość uśpienia konsoli bez potrzeby wyłączania danej aplikacji. Oznacza to, że będziemy mogli odstawić naszą maszynkę w stan spoczynku, a następnie wrócić do niej w tym momencie, w którym ją zakończyliśmy. To jednak nie koniec zmian – dziś w sieci pojawiły się kolejne pogłoski na temat opcji oferowanych przez patch 2.50.

Za ujawnienie tych informacji odpowiada użytkowników Twittera o pseudonimie „isaparrot”. Zgodnie z jego słowami, PlayStation 4 otrzyma możliwość odczytu pisanego tekstu, a także powiększania, pogrubiania i zwiększania kontrastu tekstu. Aktualizacja 2.50 do PlayStation 4 wprowadzi też możliwość zrobienia kopii danych na konsoli – wszystkich danych, czyli zapisanych stanów gry, zrzutów ekranu, wideo i samych aplikacji. Póki co wszystko to jedynie plotki, ale podobno na dniach mamy dostać oficjalne informacje ze strony Sony.

 Źródło: http://www.gamespot.com/articles/more-ps4-2-50-firmware-update-details-leak/1100-6425825/

 

 

 

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty