Dzisiaj rano z Darkiem, doszliśmy do wniosku, że pisanie o tym, iż czwarta część gry Battlefield została zapowiedziana, jest raczej mało potrzebne. Skoro jednak ujawnione zostały wymagania do Medal of Honor: Warfighter, postanowiłem na szybko połączyć te dwie informacje i tak oto w ten sposób informacja o Battlefield 4 przedostała się na hol-games tylnymi drzwiami.

Co ma jednak wspólnego Battlefield 4 Medal of Honor: Warfighter? Zasadniczo całkiem sporo dla osób, które siedzą w temacie w serii. Otóż pojawiła się informacje o betatestach BF 4 (planowane są na jesień przyszłego roku), jeżeli zamówimy Warfightera w przedsprzedaży. Co to oznacza dla graczy? Chamstwo i wkurzające wyciąganie kasy po przez kuszenie takimi upominkami, w niekoniecznie dla wszystkich fajnych produkcjach. Co to oznacza dla wydawcy? „Prezent dla graczy”, reklama dla gry i okazja do zarobku – grr.

[highlight color=”yellow”][Aktualizacja] Dice poinformowało, że będzie też kilka innych sposób na dostanie się do ekskluzywnej bety do BF, ale póki co powyższy jest na chwilę obecną jedynym pewnym [/Aktualizacja][/highlight]

Min. wymagania do Medal of Honor: Warfighter

Procesor: Intel Core 2 Duo 2,4GHz / Athlon X2 2,7GHz;
Karta grafiki: Nvidia 8800 GTS 512 MB VRAM / ATI Radeon 3870 512 MB VRAM;
Pamięć RAM: Co najmniej 2 GB;
Dysk twardy: Co najmniej 20GB wolnego miejsca;

Zalecane wymagania do Medal of Honor: Warfighter

Procesor: Intel Core 2 Quad 3GHz / AMD Phenom II X4 3GHz;
Karta grafiki: NVidia GTX 560 1024 MB VRAM / ATI Radeon 6950 1024 MB VRAM;
Pamięć RAM: Co najmniej 4 GB;
Dysk twardy: Co najmniej 20GB wolnego miejsca;
System operacyjny: Windows 7.

Premiera gry odbędzie się w październiku. Więcej informacji na temat tytułu znajdziecie tutaj: Medal of Honor: Warfighter.

O Autorze

Podobne Posty