Premiera Bloodborne już wkrótce, nic więc dziwnego, że machina marketingowa ruszyła na całego. Po wielu zwiastunach, przygotowanych przez redakcję IGN, przyszła pora na spot telewizyjny. From Software wraz z Sony przygotowali całkiem ciekawą reklamę, która póki co wyświetlana jest jedynie w USA. Ciekawe, czy ta produkcja będzie kolejnym tytułem, ktory doczeka się reklam także w polskiej telewizji. 😉

Telewizyjny spot Bloodborne nieco różni się od materiałów, które publikowano wcześniej. Głównie przez to, że dominuje tutaj jasna kolorystyka, a całość uzupełnia muzyka, do której fani serii raczej nie byli przyzwyczajeni. Na krótkim materiale znajdziecie kilka fragmentów z rozgrywki. Całość uzupełnia informacja o ekskluzywności tej gry i w sumie ciężko się dziwić, bo zapowiada się jeden z najmocniejszych exclusivów na sprzętach Sony.

Premiera gry już 25 marca, jedynie na PlayStation 4.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty