Zapowiedziane w ubiegłym roku Rainbow Six: Siege ma szansę na sukces. Pod warunkiem, że developerzy pozostaną wierni początkowym założeniom i gra faktycznie będzie nastawiona na taktykę i kooperację. Już wkrótce sami będziecie mogli się przekonać na temat tego, jak ta gra sprawdza się w akcji. Dziś rozpoczęły się zapisy do testów tej produkcji, niestety tylko na jednej platformie.

Testy alfa gry odbędą się wyłącznie na PC z jednego, prostego powodu – to platforma, na której gra jest tworzona, więc zdaniem developerów wydawało się to być najbardziej rozsądnym rozwiązaniem. Zapisu możecie dokonać na oficjalnej stronie gry, jednak warto wcześniej zwrócić uwagę na dwie kwestie. Pierwszą z nich jest konieczność posiadania konta na platformie uPlay, znienawidzonej przez wielu graczy. Drugą zaś są dość wysokie wymagania gry, które zamieszczam dla Was poniżej.

Minimalne wymagania sprzętowe Rainbow Six: Siege prezentują się następująco:

OS: Windows 7, 8, 8.1, x64
CPU: Intel Core i5-2500K or AMD FX-8120 Eight-Core
CPU Speed: 3.3 GHz (Recommended), 2.6 GHz (Minimum)
RAM: 8 GB
GPU: Nvidia GeForce GTX 670 or AMD Radeon HD 7970 / R9 280 X
VRAM: 2 GB

Źródło: http://rainbow6.ubi.com/siege/en-GB/news/detail.aspx?c=tcm:154-195796-16&ct=tcm:148-76770-32

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty