Mamy piątek, a więc w Destiny pojawił się Xur. Tym razem nasz handlarz ma dla graczy buty dla tytana, dwa hełmy (po jednym dla warlocka i huntera) oraz auto-rifle Hardlight. Oprócz tego w ofercie znajdziecie też legendarny engram z losowym hełmem. Nie brakuje też standardowych przedmiotów, czyli telemetrii i amunicji do broni ciężkiej.

Tytani mogą zainteresować się MK.44 STAND ASIDES – to egzotyczne buty, które pozwalają na dłuższy sprint, kończący się atakiem Shoulder Charge, pomocna rzecz przy PvP. Dla hunterów przygotowano Mask of the Third Man, czyli świetny hełm dla bladedancerów, zwiększający prędkość ataków w zwarciu. Hełm mogą zakupić także czarnoksiężnicy – Apostheosis Veil leczy do pełni zdrowia po aktywowaniu specjalnej umiejętności. Broń zaś, czyli Hardlight zwiększa obrażenia im mniej nabojów mamy w magazynku.

Tym razem Xur znajduje się w północnej części wieży, naprzeciwko Speakera.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty