Techies to postać bardzo wyczekiwana, ale jak się okazuje – nie musicie czekać na premierę aby sprawdzić ich w akcji. Wystarczy jedynie drobna modyfikacja w folderze gry, aby już teraz sprawdzić jak prezentuje się najbardziej wybuchowa postać z DOTA 2. 😉

Z góry uprzedzam – sposób sprawdziłem u siebie i działa bez zarzutu, ale nie gwarantuje jego działania, ani też nie biorę odpowiedzialności za ewentualne zepsucie sobie plików gry i tym podobne przypadłości. Cały poniższy sposób został opisany tutaj

Pierwszym krokiem jest przejście do folderu w którym macie zainstalowaną Dotę, a później do podfolderu dota\scripts\npc. Jeżeli nie posiadacie folderu npc (u mnie np. go nie było), to po prostu go stwórzcie. Następnie do środka wrzucacie plik activelist.txt.

Ostatni krok to ustawienie opcji uruchamiania. Klikacie na Dota 2 w Waszej bibliotece, następnie „Ustaw opcje uruchamiania” i w polu wpisujecie: -override_vpk.

Włączacie grę i…możecie wybierać Techies podczas gry z botami! 😉

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty