31 marca ruszy zamknięta beta Starcraft II: Legacy of the Void. Developerzy stawiają sprawę jasno – testy rozpoczną się szybciej i potrwają dłużej niż zwykle. Ma to na celu zdobycie jak największej ilości informacji na temat gry i pomóc w wyeliminowaniu wszystkich błędów. Oczywiście wiążą się z tym też pewne utrudnienia i niedogodności dla testerów…

Największym problemem może być brak pewnych elementów – zabraknie na przykład części jednostek. Beta będzie miała na celu przede wszystkim wprowadzenie odpowiednich zmian i balansu w trybie wieloosobowym. Ciekawie zapowiada się redukcja ilości surowców na mapach, przy jednoczesnym zwiększeniu początkowej ilości jednostek robotniczych. Szybsze zużywanie surowców w Starcraft II: Legacy of the Void ma przyczynić się do szybszej i bardziej dynamicznych meczów.

Kampania w trybie single-player skupi się na postaci Artanisa, lidera Protossów, który dąży do odnalezienia tajemniczej technologii i zwalczenia poważnego zagrożenia dla całej rasy.

Wszystkie informacje na temat zmian w Starcraft II: Legacy of the Void znajdziecie na oficjalnej stronie gry. Niestety, nadal nie znamy daty premiery gry.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty