Wczoraj delikatnie zasugerowano, że nowa odsłona serii Overlord będzie bardzo różnić się od poprzednich części. Krótkie fragmenty w opublikowanym nagraniu wskazywały na to, że gra będzie prezentowana w rzucie izometrycznym. Dziś oficjalnie zapowiedziano kolejną odsłonę cyklu, tym razem z podtytułem „Fellowship of Evil”. Potwierdziło się też, że gra będzie całkowicie inna od poprzedniczek.

Grę po raz kolejny tworzy i wydaje studio Codemasters. Tym razem jednak będzie to RPG akcji, oferujące zabawę dla maksymalnie czterech graczy. W Overlord: Fellowship of Evil pojawi się też opcja singleplayer, jednak można przypuszczać, że produkcja ta będzie dużo ciekawsza w gronie znajomych. Za historię opowiedzianą w tej produkcji po raz kolejny odpowiadać będzie Rhianna Pratchett.

Wygląda też na to, że w Fellowship of Evil powróci też humor znany z poprzednich części. Chociaż tyle. 😉

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty