Edycje kolekcjonerskie i limitowane, są tym, co tygrys…to znaczy gracze lubią najbardziej. Miło mi więc podzielić się z Wami informacją, że nadchodzący wielkimi krokami Sniper Elite III: Afrika, zostanie wydany przez Techland w limitowanej edycji, zawierającej bardzo ciekawe dodatki, a co najważniejsze – w przystępnej cenie!

Kolekcjonerka zostanie wydana w pięknym, drewnianym pudełku, a jeśli interesuje Was jej zawartość, to rzućcie okiem poniżej. 🙂

SE3-Edycja-Premium

I teraz chyba najlepsza wiadomość – całość kosztować będzie jedynie 149,90 zł w wersji PC, czyli zaledwie 30 zł więcej niż wersja bez dodatków. 🙂 Tak właśnie powinny wyglądać ceny kolekcjonerek, chapeau bas Techland!

Preorder gry, z dodatkową zniżką, czyli w cenie 139,90 zł możecie złożyć w sklepie Wirtualny Punkt. Gra ukaże się już 27 czerwca tego roku.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty