Po udanym The Last of Us: Remastered i niedawnej zapowiedzi God of War 3: Remastered przyszła kolej na odświeżenie kolejnej produkcji. Wiele wskazuje na to, że już wkrótce doczekamy się ogłoszenia zremasterowanej wersji Gravity Rush i to na PlayStation 4. Póki co to oczywiście plotki, ale są one dość prawdopodobne. Jak nauczyło mnie doświadczenie, tego typu przecieki bardzo często okazują się być prawdą.

Skąd jednak wzięło się całe to zamieszanie i pierwsze informacje na temat Gravity Rush na PS4? Jakiś czas temu, Keiichiro Toyama z Team Gravity wspomniał o pracach nad kolejną produkcją. Później pojawia się informacja, że Gravity Rush zostało zarejestrowane w Korei jako „Gravity Rush Remaster”. Nie wiem jak Wam, ale mi nie wygląda t na przypadek… 🙂

Niestety, póki co to tyle. Więcej informacji na ten temat nie mamy. Prawdopodobnie jednak w ciągu najbliższych kilku miesięcy sprawa się rozjaśni. Być może na E3 usłyszymy coś więcej o ewentualnym remasterze Gravity Rush.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty