Kampania marketingowa Bloodborne nabiera tempa, a w sieci pojawia się coraz więcej materiałów o grze. Niedawno serwis IGN udostępnił nagranie poświęcone arsenałowi, w którym mogliście się zapoznać z uzbrojeniem dostępnym w tej produkcji, a już znaleźliśmy dla Was kolejny, ciekawy materiał. Tym razem nacisk położono na warstwę fabularną, jednak zamiast spoilować nam całą grę, twórcy udostępniają jedynie małe fragmenty historii. Szczerze mówiąc, po obejrzeniu tego zwiastuna w głowie mam więcej pytań, niż wcześniej.

Gra rozpoczyna się od dość istotnej sceny, w której główny bohater otrzymuje transfuzję krwi. Po tym zdarzeniu w Ynarham wszystko się zmienia, a miasto opanowują potwory. Skąd się wzięły, dlaczego prześladują głównego bohatera i jaki jest ich cel? Na te pytania, jak i na wiele innych będziemy mogli odpowiedzieć dopiero po premierze Bloodborne.

Bloodborne będzie grą action-RPG, tworzoną przez studio From Software. Produkcja ta będzie miała sporo wspólnego z poprzednimi dokonaniami developerów. Fani wysokiego poziomu trudności mogą spać spokojnie – eksploracja Ynarham będzie bardzo wymagającym zadaniem!

Premiera Bloodborne już 26 marca, jedynie na konsoli PlayStation 4.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty